Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: melounova seminka - jak?  (Přečteno 6145 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 25. Červenec, 2009, 12:37:49 »

Jak jite melounova seminka?
Neon tady v jednom z prispevku uvedl, ze jsou bohata na vapnik, ale jak je jist - syrova? susena? prazena? oloupana ? se slupkou?  Eek
Jak je pripravujete? A mnozstvi, kolik se jich muze snist? Asi jako dynovych, sezamovych a jinych seminek.. hadam? Smiley

Diky moc za rady; ted kdyz je kolem tolik melounu, tak mi prijde skoda jich nevyuzit :-)
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 25. Červenec, 2009, 21:18:59 »

Paulina : Jedz ich v originál stave - surovom, neolúpané, a toľko, koľko ich je v tom množstve melóna, ktoré zješ. Nekomplikuj to zbytočne .-)
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec, 2009, 12:58:07 »

Jé,to jsem nevěděl,že jsou melounové pecky zdravé....ale to by se asi měla rozžvýkat,ne ?
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 26. Červenec, 2009, 13:21:13 »

No praveze ja meloun nemuzu, je v nem prilis cukru, a tak jsem si rekla, ze aspon ty seminka bych mohla..
Vidim to asi takhle: naserviruju meloun svym neMB blizkym, ale napred jim z toho ty seminka vyďobu a smlsnu si na nich ja   Very Happy  Akoratze teda nevim, nakolik je doporuceno zvykat je syrove, a tak se ptam, jestli s tim mate nekdo nejakou zkusenost. Co kdyby v nich byly nejake ty jedovate latky jako v seminkach z pecek merunek, ze. Ano, jsem uplny laik  Embarrassed Tongue 
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #4 kdy: 26. Červenec, 2009, 15:12:28 »

Paulino, proc ten cukr vadi, je to prece prirozeny cukr. A pokud jsi ted v Italii, tam musi bejt peknej parak, meloun musi byt idealni obcerstveni. Odpovedela bych uplne stejne jako New Page - ver prirode a snez to tak jak ti to dava. Merunka ma jadro zaobalene v pecce, kterou bys musela nejdriv rozmlatit aby ses k tomu jadru vubec dostala. Treba to je zpusob jak te priroda pred tim chrani. Naopak meloun je temer nemozne snis bez snedeni nejakych seminek.
« Poslední změna: 26. Červenec, 2009, 15:14:48 od torquiose » Zaznamenáno

mirka
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 30. Červenec, 2009, 18:06:39 »

dětem chutná, když meloun rozmixuji a mají koktejl...i s pecičkama.  Wink
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 11. Září, 2012, 15:50:32 »

Ahoj,
já mám meloun ráda, v létě ideální svačinka. Jím ho ale bez emínek. Nezkoušela jsem je jíst, ale zkusím to.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení