Stran: [1] 2 3 ... 5
  Tisk  
Autor Téma: Pardubice a okolí  (Přečteno 12124 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
1 0
« kdy: 26. Červenec, 2009, 16:35:15 »

Ahoj, najde se MB nadšenec z regionu? Rodinka, nebo kdokoliv na pokec, předání si zkušeností ....
Andy
Zaznamenáno

giorgino
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 26. Červenec, 2009, 17:28:42 »

nevím kolik Ti je let, ale tušim z Pardubic je oceanenergie
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 20. Listopad, 2009, 21:03:22 »

Halo, halo!!! Mám možnost domluvit 1x měsíčně setkávání MB a podobných v restauraci Špalda. Prostě pokec, předání informací, domluva společných akcí. Najdou se zájemci?
Andy
Zaznamenáno

Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 29. Listopad, 2009, 14:09:37 »

Ahoj Andreo,tak kdy se sejdem v Pardubicích ?
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopad, 2009, 17:34:00 »

Ahoj, vidím to tak středa, čtvrtek, nebo pátek. Dáme čajku? Chci to v Pardubicích trochu víc rozproudit, akce, přednášky, srazy. Pomůžeš?
Zaznamenáno

HankaMyto
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 04. Leden, 2010, 08:58:02 »

Ahoj Andreo,

jsem makrobiotik začátečník a ráda bych se účastnila nějakého "pokecu" nebo i přednášky někde blíž, než v Praze nebo Brně. Pokud se něco povedlo, prosím Tě můžeš mi dát vědět.

Děkuju moc,

Hanka
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 04. Leden, 2010, 15:00:54 »

Jasně Hani,
teď něco připravuju, ale nechci to zakřiknout  Very Happy Každopádně zůstaň ve spojení.
pa Andy
Zaznamenáno

Petr Toman
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #7 kdy: 04. Leden, 2010, 15:09:21 »

Já jsem z Letohradu, takže 40km od Pardubic. Budu to tu sledovat a rád třeba někdy zavítám, když mi to vyjde Wink Hodně štěstí a dobré vůle!
Zaznamenáno
Olina
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 06. Leden, 2010, 15:18:49 »

Ahoj, jsem z Lanškrouna. Ráda se k Vám připojím, když bude nějaký sraz poblíž. Máte někdo zkušenosti jak se pozná eliminace, prý se to dá poznat na oční duhovce. můžete mi někdo poradit kontakt na někoho, kdo s tím má bohaté´zkušenosti? Díky za odpověď...Ola
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #9 kdy: 06. Leden, 2010, 15:44:45 »

Z Lanškrouna? Já jsem z Letohradu Wink

Eliminace je většinou projev směrem ven – takže slzení, smrkání, kašlání, svědění, akné, apod.
Na oční duhovce (irisdiagnostika) se rozpozná orgánová disharmonie, zátěže atd. Ideálně kouknout do nějaké knihy Tradiční čínské medicíny, kde jsou popsané meridiány (energetické dráhy po těle) a různé projevy eliminační procesů jednotlivých orgánů. Například slzení – ledviny eliminují přebytek vody z těla.
Orientální diagnostiku Ti samozřejmě ale nejlépe udělá někdo zkušený – p.Dvořák z Dobrušky je k nám nejblíže Wink
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #10 kdy: 06. Leden, 2010, 16:06:16 »

Eliminace je neco co se deje 24 hod denne Smiley
http://prirodnivyziva.cz/eliminace.htm
Zaznamenáno
Olina
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 06. Leden, 2010, 18:06:35 »

Díky za odpověd, neznáte někdo kontakt na p .Dvořáka. Já někde četla,že už kurzy nedělá,snad by se ale dalo k němu objednat na poradu.Po dvou letech Mb stravy ,jsem skončila na štědrý den na pohotovosti z akutním zánětem močového měchýře,samozřejmě jsem dostala antibiotika.Pět dní jsem je užívala a pak vyhodila. Potřebuji poradit ,poupravit jídelníček,jestli nevařím moc jinově. V okolí neznám nikoho s kým mohu tyto věci probrat. Jestli někdo zavítáte do Lanškrouna tak dejte vědět  Ola
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 06. Leden, 2010, 19:36:48 »

V zimním období ledviny a močák kralují - nejvíc se "projevují" a tak se musí nejvíc chránit. Moje dcera Káťa měla několik zánětů po sobě, ještě vloni v lednu a před tím v prosinci. Když ji to teď před Vánocema zase začalo chytat - eliminace. Poslechla jsem rady Dáši, 3x denně jí dávala solné obklady, prolévala teplou bančou a hlavně kombudrinkem. Když šla po týdnu na kontrolu, už naprosto v pohodě, paní doktorka se radovala, jak že nám ty antibiotika krásně zabraly.  Very Happy
Jo a už příští týden bych mohla napsat snad už víc informací o chystaných MB akcích v Pardubicích.
Zaznamenáno

Olina
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 07. Leden, 2010, 08:26:37 »

Tak že všechny záněty jsou vlastně eliminace? Vše se dá zvládnout bez léků,jen mít u sebe někoho kdo pomůže a postará se o rodinu.a jakou Mb vařit,já vždy nasadím rýžový krém s trochou zeleniny,kuzu se sojovkou a umepastou ,piju banchu,akorát při tom vždy ještě zhubnu,to mě štve ,už tak se za mnou lidi otáčejí,že jsem jak kostlivec.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #14 kdy: 07. Leden, 2010, 14:13:14 »

Hledam pratelstvi s zenou z Pardubic...Tez Budhismus vitan...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení