Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: Pardubice a okolí  (Přečteno 12128 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 07. Leden, 2010, 20:37:01 »

Very Happy setkala jsem se už s Oceánem Moudrosti, ale s oceánemenergie  ještě ne  Very Happy
Zaznamenáno

ajlien31
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 09. Leden, 2010, 09:30:36 »

Ahoj jsem z Hradce Králové a s makrobiotikou se teprve seznamuji. Ráda bych si s někým o tom poradila. Pardubice jsou co by kamenem dohodil, ale v tomhle počasí to bude lepší asi až na jaře. Pokud by se našel někdo přímo z Hradce, bylo by to fajn. Může mi tu někdo pro začátek doporučit nějakou kuchařku?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #17 kdy: 09. Leden, 2010, 11:21:12 »

Oddělil jsem makrobiotické kuchařky do samostatné diskuze.
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 12. Leden, 2010, 11:46:55 »

Ahoj Pardubáci a okolňáci !!!
Takže zatím první informace - kurzy s vařením -  nejdřív až tak v březnu, dříve nejsou prostory.
Na pokec - můžu zajistit prostor ve Špaldě, prodejna zdravé výživy. Je možné i pravidelně, pokud by měl někdo nějaké téma, možnost přivléct někoho zajímavého z oblasti eko - bio - makro života, šup sem s ním. Na mou adresu. Zajistím termín, prostor a společně pak provedeme.
Jakékoliv tipy, nápady mi napište, udělám co bude v mých silách. Zatím je to tak, že na posezení a přednášky tu místo je, ale jak píšu výše, s vařením je to na levačku. Snad jak odtaje sníh, roztaje i srdce majitele ....  Wink
Zaznamenáno

Nufka
Jr. Member
**

353888642
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 13. Duben, 2010, 21:46:38 »

Zdravím ze Zámrsku Very Happy Jak to vypadá s Pardubicemi a okolí? Nějaké novinky? Smiley Krásné jarní dny přeju.
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #20 kdy: 14. Duben, 2010, 11:33:58 »

Ahoj,
21.5. se chystá přednáška MUDr. Dagmar Vránové a 17.6. přijede Dáška Lužná představit svou novou knížku Vaříme dětem podle MB zásad - a nejen jim. Obě akce budou ve Špaldě. Není tam až tak moc místa, takže by to chtělo si zarezervovat. Buď přímo ve Špaldě www.spalda.cz nebo se domluvíme spolu. Už se na obě moc těším.
Zaznamenáno

Nufka
Jr. Member
**

353888642
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 15. Duben, 2010, 21:31:07 »

Díky za info, to bych se ráda zúčastnila.
Zaznamenáno
Nufka
Jr. Member
**

353888642
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 19. Duben, 2010, 21:20:36 »

Andreo, nikde jsem na stránkách Špaldy nenašla podroubnější info a plánovaných akcích. Víš něco víc? A ty jdeš teda na obě? Plánují se někde v okolí i kurzy s vařením? Ráda bych do Deštné na týden, ale teď ten duben mi nevyšel, tak jedině září. Jen to akce Makrobioklubu Dobruška. Smiley
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 20. Duben, 2010, 07:41:50 »

Ahoj, no jo, on to tam Jirka Malík asi ještě nedal.  Roll Eyes Každopádně platí to, co jsem psala - 21.5. je v Pardubicích ve Špaldě MUDr. Dagmar Vránová a 17.6. pak Dáša Lužná. Když ale napíšeš mejlika do Špaldy, Jirka určitě pošle více info. Jinak já to budu dávat během týdne na FACE a taky sem ...
Zaznamenáno

Nufka
Jr. Member
**

353888642
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 20. Duben, 2010, 21:18:47 »

Děkuju. POčkám a když tak napíšu Jirkovi. Very Happy
Zaznamenáno
Dagmar Lužná
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 27. Květen, 2010, 15:08:46 »

Dobrý den    brokolice
velmi srdečně zveme na představení a pardubický křest nově vydané knihy Dagmar Lužné - Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně.
KDE? prodejna a restaurace Zdravá výživa Špalda 
KDY? ve čtvrtek 17.6. v 16.00 hod
PROČ? bude připraveno zajímavé občerstvení z makrobiotických surovin pro všechny příznivce makrobiotikcého životního stylu o které se postará Jiří Malík se svým kolektivem ( kdo zde chodíte na jídlo  určitě potvrdíte že se máme na co těšit) dancing  (pro maminky s dětmi zde bude koutek kde si mohou děti hrát) GayFight 
a příjemné povídání o vaření nejen pro děti s autorkou knihy Dagmar Lužnou   
VSTUP? ZDARMA  Potlesk
moc se těšíme   Grin
Zaznamenáno
Seymour Koblin
Full Member

Zen-Touch Shiatsu with Macrobiotic Consultation

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 27. Říjen, 2010, 23:44:13 »

Ahoj, uspořádali jste nakonec něco v Pardubicích?
Koukám, že zprávy jsou už staršího data, dnes je 26. 10. 2010. Ráda bych se někdy připojila.
jsem z Chrudimě a Prahy.
Stáňa
stapap@seznam.cz
Zaznamenáno
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 01. Listopad, 2010, 12:26:50 »

Ahoj, v Pardubicích se určitě zase něco uspořádá, byla tu Zuzka Terešová a bylo to moc fajn. Jirka Malík ve Špaldě nám vychází vstříc, takže jakmile bude mít kdokoliv tip, můžeme uspořádat prakticky vše u něj v restauraci (kromě metalového koncertu)  Grin 
Zaznamenáno

Plinka
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #28 kdy: 05. Leden, 2011, 17:38:55 »

Ahoj, jsem MB začátečnice z HK, nebude se teď někdy konat nějaká akce v Pardubicích? Ráda bych si s někým popovídala a taky seznámila... nebo nevíte v HK/ Pardubicích o nějakém makrobio kurzu?:-) Moc by mi to pomohlo:-)
Zaznamenáno

Přejídání a lenošení je jistý typ sebeohlupování, otupování svého těla, mysli i intelektu, pohřbívání svého ducha. Konfucius
Andrea
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #29 kdy: 06. Leden, 2011, 13:52:46 »

Ahoj, akce v Pardubicích URČITĚ budou, právě se o všem jedná. Pokud vše klapne, bude to moc zajímavé. Jak program, i hosté ....
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení