Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Zuby - alternativní léčení kdy: 02. Leden, 2011, 22:22:32
Před časem mi samovolně vypadly větší kousky plomb ze stoliček. Občas začnou zuby bolet. Bolest je mírná, nezávislá na teplotě potravin, ale cítím ji až ve spodní čelisti. Zatím vzniklé zubní krátery pečlivě čistím dentální nití, používám kvalitní pastu od firmy Lavera, občas vyplachuju ústa slanou vodou a na noc vždy rozžvýkám chlorellu pyrenoidosu, což zatím moc dobře pomáhá, bolest vždy na čas ustoupí, jen nevím, jak dlouho mi to vydrží.
Nedokážu posoudit, jedná-li se o samoléčbu těla a mírná bolest je tedy přirozeným jevem, nebo jde-li o zhoršující se stav, který bych měla rychle řešit.

- Víte někdo o alternativním zubaři, který se na problém zubů dívá z celkového pohledu včetně psychosomatického hlediska?
- Četla jsem článek o léčení zubů skořápkami z vajec a výplachem z kostivalu. Máte někdo zkušenost?
- Znáte nějaké dobré lékaře (zubařka, gynekoložka) v Brně?
- Máte nějaké osobní léčebné metody, které se vám osvědčily?
2  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Představte se - Uvítání nových členů kdy: 12. Listopad, 2010, 15:59:50
Ahoj. Jsem Zpievanka, s makrobiotikou jsem začala v dubnu 2010, je mi 27 let, bydlím v Brně se dvěma kocoury. Ráda vařím, chodím do čajovny a do přírody. Všechny vás zvu na moji stránku www.fler.cz/zpievanka , kde si můžete prohlédnout moji tvorbu.
3  Makrobiotické diskuzní fórum / Srazy a seznamka / Re: Brno - sraz makrobiotiků kdy: 12. Listopad, 2010, 15:31:47
Ahoj makrobiotici, právě teď jsem objevila tuto diskuzi a zaregistrovala se. Sraz 8.11. jsem tedy bohužel prošvihla, ale moc ráda se zúčastním příští akce a poznám pár makrobioitků z Brna. Už se něco chystá?
Stran: [1]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení