Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Kurzy, akce / KURZY ZDRAVÉHO VAŘENÍ kdy: 30. Březen, 2011, 05:41:21
KURZY ZDRAVÉHO VAŘENÍ=ZDRAVÉ DĚTI=ŠTASTNÍ RODIČE

Sobotní kurzu budou probíhat v Nepomuku-Dvorci u Plzně. Celý den budeme vařit a jíst.Většina potravin bude v biokvalitě. Po snídani si připravíme těsto na celozrnný kváskový chléb, a také těsto na kváskové koláče, buchty a jiné dobroty. Každý si vyzkouší přípravu Sushi rolek. Ochutnáte a také si připravíte krátkodobě kvašenou zeleninu.
Společně si uvaříme oběd i večeři.
Změna stravovacích zvyklostí prospěla celé naší rodině. Syn už tři roky neví co jsou to bolesti bříška. Dcera měla vrozenou alergii. Díky změně jídelníčku projevy alergie byly velmi mírné, ale byly. Alergii jsem nakonec úspěšně vyřešila detoxikačními preparáty MUDr.Josefa Jonáše. Dceru detoxikuji samozřejmě dál.
Pro kurzy zdravého vaření jsem se rozhodla především díky  klientům, kteří do Centra moderní diagnostiky přicházejí s různými zdravotními problémy. Skoro každý druhý klient má zájem o změnu jídelníčku. Je mnoho knih o zdravém stravování, ale pro začátečníky je určitě lepší zůčastnit se nějakého kurzu. Přijměte tedy pozvání do Centra moderní diagnostiky.
JEDNODENNÍ VÍKENDOVÉ KURZY ZDRAVÉHO VAŘENÍ
KURZY VAŘENÍ PRO TY CO MAJÍ BEZLEPKOVOU DIETU
Termíny kurzů: 16.4.-23.4.-7.5. 2011
Cena kurzu: 1200,-kč
Na kurz je možné přijet už v pátek večer, přespání je možné v Centru moderní diagnostiky ve vlastních spacácích na karimatkách.
CENTRUM MODERNÍ DIAGNOSTIKY (Nepomuk-Dvorec, 5 min od ČD)
*Zjištění příčiny Vašich zdravotních problémů
*Detoxikace organismu
Terapeut: Marcela Kalabzová
Tel: 773 486 600email: M.Kalabzová@seznam.cz
http//:zdravi-alternativnimedicina.webnode.cz
Stran: [1]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení