Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Re: Lze otěhotnět díky makrobiotice? kdy: 02. Červen, 2008, 12:46:27
Pro Suzy: Ahoj, zatím se to moc dobře nevyvinulo. Snažím se cca 3měsice stravovat dobř, pred měsícem jsem byla na embryotransferu, byla jsem poté doma a vařila si poctivě (v rámci mých možností) mb a bohuzel se ani 1 embryo neuchytilo. Dost jsem tomu věřila, celkově jsem byla v klidu, meditovala, chodila na prochazky, dobře tedy jedla, a nic. Co ale zustavá, je, že pleť je oproti dřívějšku tak o 60-70procent lepší. I za to jsem ráda. Myslím, že to buď u mě bude chtít víc času, anebo je u mě ještě jiný problém. Ještě to taky může být imunologická záležitost a to může být dost náročné na řešení.
2  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Re: Lze otěhotnět díky makrobiotice? kdy: 09. Duben, 2008, 11:22:24
Děkuju za všechny příspěvky :-). Teď zbývá jen poctivě vařit :-). Kdyby někoho ještě něco napadlo, budu moc ráda, když sem ještě přispěje.
3  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Lze otěhotnět díky makrobiotice? kdy: 04. Duben, 2008, 12:28:03
Milí zkušení MBici  Cool,
kvůli problémům s pletí (akné) jsem začala jíst +- podle dr. Jonáše + jednodenní půsty. Pleť se mi už za 14dní zlepšila o dost.  Tak mě napadlo, jestli by tím nešla vyléčit i moje tzv. nevysvětlitelná neplodnost. Snažíme se o mimi 2roky, je mi 30 let a všechna vyšetření vychází dobře, jen prostě pořád nejsem těhotná. Slyšela jsem, že změna stravy může pomoci v otěhotnění. Nemáte nápad, jestli něco ve stravě upřednostňovat, anebo zkušenost, kdy se to podařilo? Moc děkuji za názory.
Stran: [1]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení