Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Práce, Brigáda, Různá inzerce / Re: Levné DŘEVOSTAVBY na zakázku kdy: 24. Duben, 2019, 14:46:40
Radku, děkuji, můžeš mi info poslat na petraslunce@seznam.cz
Děkuji Petra
2  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Odstraňování endoparazitů kdy: 08. Únor, 2013, 11:32:27
Dávné téma. Ale důležité. Přítomnost parazitů v těle jak poslední dobou stále více a více zjišťuji je velmi zásadní. Doporučuji si najít články ing. Hany Bláhové, přední české parazitoložky, existuje i záznam přednášky z konference o mms. Napsala knihu Deník poradce. S parazity to není sranda. Stojí za mnohými trablemi.
3  Makrobiotické diskuzní fórum / Kurzy, akce / Re: Jeanne van den Heuvel - Zdraví ženy, dětí a rodiny 8.-10.3.2012 kdy: 23. Leden, 2013, 10:56:52
Jen maličkost, jen v předmětu je datum vyznívající jako proběhlá akce 2012, tak návrh pro neona admina k opravě:)
4  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Volba prezidenta - koho budete volit? kdy: 22. Leden, 2013, 19:05:35
ČRo 1 - Radiožurnál - 20 minut Radiožurnálu
V archivu pořadu 22.1.2013 17:05 Rozhovor s neúspěšnou prezidentskou kandidátkou Táňou Fischerovou o tom, zda jí je bližší Miloš Zeman, nebo Karel Schwarzenberg, a o přímé prezidentské volbě obecně
5  Makrobiotické diskuzní fórum / Kurzy, akce / Re: hlídání dětí - MB mini školka kdy: 22. Leden, 2013, 18:36:10
Niko, také by mě zajímalo, jak miniškolka či je v provozu, či mám přeposlat kamarádce, co kluk má celiatickou bezmléčnou a mb by byla výborná. A Luhačovice Slavičín bych brala zas já:) Protože to jídlo ve školce taky řeším! PS
6  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Volba prezidenta - koho budete volit? kdy: 22. Leden, 2013, 12:58:33
Kéž by se tam diskutovalo obecně pro prospěch blaho štěstí a svobodu lidstva, lidí potažmo svobodu duší. To by bylo krásné. Ale tuto "naději" osobně vnímám spíše utopisticky.
Jen jsem chtěla přinést více informací. Bez informací sympatičtěji vyhlíží pro mě pan kníže, ale pokud nezůstávám v nevědomosti, ale vezmu v potaz ony důležité informace, nemohu stát ani za jedním z kandidátů, toť vše.

Neříkám že ona skupina, jsou zlí a my chudáci. Jen promyšlené tahy cestou manipulace k nesvobodě. A já chci být svobodná. A nikdo není chcudák, je tam, kde je a chce být a v každém okamžiku se může rozhodnout, svobodně.
Máme přeci svobodnou vůli. Máme duši a svobodnou vůli, a to je na čem záleží, ty bysme si neměli nechat vzít. 

A nakonec prezident, vládní přestavitelé, co si budem povídat, jsou figurky, za kterými stojí jiní hráči, a tím se mi mozaika skládá. Ale to asi není tema na toto prima forum. 

Na Duška taky velmi ráda:) takže kousek Duška zde:)

       


Neone, usilování silou podle mě není to pravé na cestě ke klidu a štěstí, jestli mnou myšlenku chápeš, pochopils - uchopils tak jak mířím.
Někdo z diskutujících ti podobně nabízel uvědomění, že dělej vše co nejlépe, jak právě umíš, ne lépe :-) viz. upravená verze jaroslava Duška 4.dohody:)

A pěkný článek k zákonu přitažlivosti ala podobnosti ala rezonance, odkaz dám i k tematu "přitahuje se podobné či protiklady"Smiley

     http://www.jajsem.com/zakon-pritazlivosti-nejmocnejsi-zakon-vesmiru/

A ještě jeden článek rozvíjející ten první pro mne inspirativní odkazuji:)

     http://www.jajsem.com/jak-to-citim-ja-zakon-pritazlivosti-v-praxi/   

Ať je vám a nám toto sdílení k užitku:)
7  Makrobiotické diskuzní fórum / Srazy a seznamka / Re: Přerov kdy: 21. Leden, 2013, 12:31:54
Beruško, a odkud jsi? Přerov je mé rodiště:-)
8  Makrobiotické diskuzní fórum / Srazy a seznamka / Re: Zlínsko kdy: 21. Leden, 2013, 12:26:51
Ahoj z Luhačovic, jak byste přivítali i mou (příznivce zdravého žití než mb) společnost, ráda se připojím, raději bych v Luhačovicích.   
9  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Volba prezidenta - koho budete volit? kdy: 21. Leden, 2013, 12:19:41
Vidím, že diskuze je bohatá k volbám a nej kandidátům i ideailismu a systému, od těchto hlubších úvah odbočím zpět k volebním kandidátům.

Neon nakonec odkazy neposlal, pošlu nějaký nebo nějaké já, pro ty, kdo se zajímají. Zdroj prvnizpravy.cz Adam Bartoš,novinář, ne těch systémem podporových medií, ke Karlu, knížeti, který mnozí nevědí nebo netuší, oč tu běží, je ve spojení s Bilberberg Group. Článek se zove hříchy Karla Schwarzenberga.

Alespoň tento odstavec zkopíruji sem:
Snad nejmarkantněji je Schwarzenbergovo posluhování mocným tohoto světa vidět na jeho blízkých vztazích s Bilderberg Group, soukromou vlivovou nadnárodní elitářskou organizací jednoho z nejbohatších mužů planety a nenapravitelného globalisty Davida Rockefellera. Schwarzenberg tajně navštívil (a až posléze byl nucen přiznat účast na) schůzi Bilderberg Group v roce 2008 v USA. V čem se ale liší od dalších pravdoláskařských postaviček, které na podobnou konferenci také zavítaly (Žantovský, Pehe aj.), je to, že Schwarzenberg absolvoval podobných konferencí Bilderbergu hned několik. Mezi méně známé informace patří ta, že svoji premiéru na Bilderbergu si odbyl už v roce 1979 a dále ještě navštívil schůzky v letech 1980 a 1981, jak vyplývá z dodnes dohledatelných seznamů účastníků. Důvod, proč to o něm nebylo dříve známo, je prostý - nikdo ho tehdy nehledal pod jeho celým jménem a coby zástupce Rakouska, kde žil a žije. Karla Schwarzenberga, který se celým jménem zove Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von Schwarzenberg, najdeme v těchto seznamech jako "knížete" nebo také "prince" Karl J. Schwarzenberga z Rakouska. Seznamy prozrazují i to, že byl na setkání jako pozorovatel či přihlížející (observer). Jakkoli může členství v podobných nadnárodních organizacích na někoho působit jako prestižní záležitost, je ve skutečnosti známkou toho, že politik neslouží zájmům své země, ale je vázán ohledy na své "spolubratry" z této politické "lóže". Protože skupina Bilderberg je bezesporu nástrojem pro uskutečňování agendy Nového světového řádu a usiluje o světovou vládu, jejímž předpokladem je vytunelování pravomocí a posléze úplné zrušení národních států, existuje důvodné podezření, že se Schwarzenberg členstvím v těchto organizacích a svými politickými kroky dopouští poškozování českých národních zájmů. Když totiž Schwarzenbergovo počínání sledujeme, vidíme, že k České republice je loajální jen někdy, a to často spíše proto, aby zakryl neloajalitu v jiných, daleko podstatnějších případech. Dokonce bychom se mohli ptát, zda nebyl přímo za tímto účelem podobnými skupinami jako je Bilderberg dosazen - to je legitimní otázka.

Není snadné se vyznat. Ne vše je ve skutečnosti takové, jak se zdá. Řekla bych většina.

Zde celý článek: návzy odstavců například K.Sch. restitující, uplácející, zrazující...

79f1cd6a-5e3f-102d-9127-003048330e04

nebo video zde:

http://youtu.be/rk4TfZHxVfI

Tímto nechci říci, že jsem pro volbu pana Zemana, ani tohoto kandidáta volit nemohu.

Pro hloubavější zvědavce zde  videa a jeden článek.

Nikdy neškodí mít více pohledů na věc. Po jednostranných informacích a výkladech touží jenom ti, kteří mají co tajit. Navíc, některé věci nejsou vidět na první pohled.


Něco o Skupině Bilderberg, Římském klubu a Trilaterární komisi


 

Ještě jednou (článek):

http://www.zvedavec.org/komentare/2009/08/3269-kontrola-globalni-ekonomiky.htm

 
Něco více o NWO – Novém světovém řádu, o kterém se hovoří v prvním videu:

„Neviditelná říše: Nový světový řád definován.“(Zbývá jenom dodat, že v roce 2012 se oficiálně spojily ke spolupráci rodiny Reckefeler a Morgan.)

Situaci ale lze řešit i jinak. Odlišný přístup Řecka a Islandu k politice Euro a dosažené výsledky:Doufám Neone, že jsem ti nepřihoršila na náladě:)

A z dalších nových zpráv: EU začala s privatizací vody!!! V Portugalsku zdražení o 400% čtete dobře 400% !!! To je výzva k soběstačnosti a nezávislosti na sytému jak prase a hodně veliké, jak opakovaně praví a oč usiluje Neon.
Však krůček po krůčku ale neodbytně !

Ať máme jasněji a jasněji :-)
10  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Mám problém zabít vědomě jakéhokoli živočicha kdy: 20. Leden, 2013, 19:44:41
Nemám PROBLÉM zabít ZVÍŘATA, NEZABÍJÍM JE! VĚDOMĚ! A není to jen o zabíjení, ale o podílení se na jejich zabíjení. NEJSI BLÁZEN! ŽIJ A NECH ŽÍT!
Nechci se v tomto tematu vůbec dále rozpytvávat, ale jen otázka k zamyšlení jednomu přispěvovateli...a kolik krmiva, kolik lánů obilí trávy, obživy...za ta léta... k vykrmení jednoho zvířátka na jatka?
Ale to pro mě není ten kořenový důvod proč. Soucitně.
11  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Co právě čtu kdy: 20. Leden, 2013, 19:23:47
Napsala jsi to moc pěkně, inspirativně, nejen v tomto příspěvku. Otevřenost, průhlednost, pravdivost prvořadě sama k sobě, tím k druhým, čisté průzračné vztahy v kterých jsem sama sebou, čitelná pro druhé, umět se za sebe se ctí postavit, taková jsem já a jsem na sebe hrdá:)
12  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Mlýnek obilí elektrický - koupím, ruční - prodám kdy: 20. Leden, 2013, 19:01:30
Calarien, děkuji za tip:)
13  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Re: Přitahují se protiklady a nebo podobnosti? kdy: 20. Leden, 2013, 18:44:26
Děkuji za pěkné úvahy k tematu. Mé vnímání je podobné vnímání ženy "torquiose"Smiley
Na jisté úrovni podle mě platí přirozený zákon rezonance či nerezonance, jiným slovem souladění, něco jako "vrána k vráně sedá", možná cítím potřebu existovat i ve vztahu na teto úrovni onoho "snu"jak píše neon, v podobnosti a souladění duší. Nyní je to pro mě důležité a cítím takovou potřebu či touhu duše v takovém vztahu být.

Vztahy typu jak lépe vystihuje psáno Torquiose "přitažlivost k tomu, co mi chybí" máme také kolem sebe, ony zrcadla kolem nás, které mohou ukazovat něco, čeho jsme si u sebe buď nevšimli i toho co v sobě nemáme rozvinuté a proto nás přitáhne, ať už vidíme či nevidíme a podobné vzorce chodí stále, dokud si "proč"neuvědomíme. Na tyto souvislosti se nám asi hůře dívá a uvědomění je řádná fuška. Je to ta těžší cesta. 
Pozorování cesty po spirále, kdy jeden z partnerů se vyhoupne o spirálu "výše" a chce "růst" , třeba i jinak řečeno dále zvyšovat svou frekvenci a jít cestou osobního rozvoje, je mi blízká.
Kéž by si partneři dokázali svobodně "dát" svobodu a svobodně dokázali jít dál, třeba i vedle sebe.

Proč se přitahují "protiklady", mnoho příběhů k inspiraci a nakopnutí k uvědomění čtu nyní v knihách paní Jordánové, vztahy muži-ženy, i jiné vztahy, rodiče a děti, my a naše rodiče, proč takové odlišné kombinace...
Jsou o nerovnováze, například výše popsaný příklad by od paní Jordánové jistě dostal komentář, že žena postrádá svou vlastní sebehodnotu a cenu a nechá se tedy ponižovat, neváží si sama sebe, tedy potom se k ní podle toho chovají druzí, i muž, který se k ní chová jak se chová, třeba ji i bije a jen ona svým novým postojem sama k sobě může změnit chování okolí k ní.Uvědomí-li si svou hodnotu,změní postoj, automaticky se změní chování okolí, mužů k ní a buď se k ní muž uzraje-li začne chovat jinak nebo příjde jiný adekvátně nové úrovni vnímání ženy po uvědomění.
 
Jsem v souladu i s typem přitáhnutí se na úrovni duší, jejich přátelské dohody před zrozením, že se chtějí setkat a třeba si odpustit nebo si dát něco jiného a přivést se do stavu harmonie. 
V každém případě se mějme rádi, myslím k sobě samým, upřímní a pravdivý a jděme cestou, kdy nejsme sami proti sobě, tedy opět mějme se rádi, sebeláska není sobectví. A buďme šťastní.

Nejspíš jsem mnoho světla do tematu nevnesla, nic nového, ale měla jsem potřebu svým komentářem přispět. Zákon rezonance je pro mě tím který udává směr...
Děkuji za inspiraci si nad tímto věčným tematem opět porozjímat:)
14  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Re: Přitahují se protiklady a nebo podobnosti? kdy: 20. Leden, 2013, 17:10:29
Neone, přesně takové tyto otázky jsem si nedávno kladla...už se jdu pustit do čtení...Smiley ...a pěkná inovace stránek:)
15  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Mlýnek obilí elektrický - koupím, ruční - prodám kdy: 07. Prosinec, 2012, 10:30:12
Mlýnek na obilí, ruční, bych si ráda koupila...zatím se orientuji a hledám...děkuji za tipy...
Stran: [1] 2 3


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení