Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Kurzy, akce / Alternativní týden ve Španělsku kdy: 19. Květen, 2018, 18:47:20
Říjnový alternativní týden s makrobiotikou a osobním rozvojem

Datum
08/10/2018 - 15/10/2018

Místo konání
Calpe, Španělsko

Zveme vás na první alternativní týden s přirozenou stravou a s hodinami skupinové práce na osobním rozvoji v nádherném prostředí středomořského pobřeží. Více informací o nás najdete na http://www.incorporeveritas.com.

Ubytování

Týdenní pobyt (8 dní, 7 nocí) v přímořském městečku Calpe. Ubytování ve vile s dvojlůžkovými ložnicemi, s bazénem a s venkovním posezením. K dispozici jsou dva obývací prostory s jídelnou, dvě kuchyně, tři koupelny, terasa, pračka, wifi.

Strava

Celý týden si budeme vlastními silami připravovat stravu, která bude téměř 100% veganská, s výjimkou některého dne, kdy využijeme přímořského klimatu a zařadíme rybu a mořské plody. Připravený jídelníček je také vhodný pro celiaky. Zaručujeme vám, že hlady trpět nebudete a navíc vaše tělo se díky rostlinné stravě pročistí a vyživí.

Program

Program sestává z praktických a teoretických hodin vaření, z každodenních hodin skupinové práce na osobním rozvoji a z jednoho výletu po okolí. Ve volném čase je možnost docházet na nedalekou pláž la Fustera.

Cena pobytu

12 800 Kč

V ceně je zahrnuto: Ubytování, plná penze, program (praktické a teoretické hodiny přirozené stravy, osobní rozvoj, jeden výlet po okolí), případný transfer z letiště / nádraží / autobusové zastávky (Alicante, Valencie, Benidorm, Calpe), předběžná konzultace, dvě online sezení Gestalt terapie, dvě online konzultace makrobiotického stravování.

Vaše rezervace bude potvrzena po zaplacení zálohy 4 000 Kč. Prosíme vyplňte rezervační formulář na konci této stránky, nebo nám napište na info@incorporeveritas.com.

Doprava

Doprava z vašeho bydliště do Španělska je na vaše náklady. Doporučujeme vám co nejdříve zaknihovat váš let.

V pondělí létají přímé lety společnosti Smartwings z Prahy do Valencie, nebo společnosti Ryanair z Krakova do Alicante.

Další možnost je letět se společností Vueling z Prahy do Barcelony a odtamtud vlakem do Valencie (cesta vlakem trvá 3 hodiny, poslední vlak odjíždí z nádraží Sants v 18:00). Neváhejte se na nás obrátit s otázkami ohledně dopravy, poradíme vám.

Pokud máte v plánu si pobyt ve Španělsku prodloužit před nebo po našem alternativním týdnu, napište nám a my vám poradíme, případně vám pomůžeme najít ubytování kdekoliv ve Španělsku.

Podnebí

Zatímco u nás v říjnu pomalu začíná zima, v jižněji položených částech Španělska teprve pomalu končí léto. Ve středomořské oblasti Costa Blanca je říjen měsíc, kdy si člověk oddechne po parném létě a naplno využívá příjemné teploty moře a relativní klid končící sezóny. Dny jsou slunečné a dlouhé, doznívající parné léto je pořád ještě znát. Občasné deště jsou příjemným zpestřením a obvykle netrvají dlouho.

Jak se zabalit na cestu?

Večery můžou být svěžejší, proto vám doporučujeme sebou zabalit aspoň jeden svetr nebo mikinu, dlouhé kalhoty z lehčího materiálu a aspoň jeden pár botasek na chůzi v přírodním prostředí. Nezapomeňte na pokrývku hlavy a na sluneční brýle. Oblečení si budete moct vyprat, ve vile je pračka a venkovní sušák na prádlo.

Na usnadnění balení vám na místě poskytneme repelenty, opalovací krémy, knihy na čtení, ručníky, sprchové gely a mýdla a lékárničku s nejnutnějším vybavením. Pokud na místě zjistíte, že vám něco chybí, v rámci možnosti vám to buďto zapůjčíme, nebo vás dopravíme do supermarketu. Calpe je v turisty oblíbené oblasti a je tady k dostání prakticky cokoliv.
Stran: [1]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení