Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 04. Květen, 2019, 14:04:28
Narazil jsem v Asii na jednu uštěpačnou, prostořekou, sarkastickou Asiatku, které si ze mě nesedla na zadek, držela si mě od těla a měla mě tak trochu na háku, ale komunikovala se mnou. Moje otázka byla, žila jsi v Evropě, její odpověď ano.
2  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Nejvhodnější země světa k životu. kdy: 02. Květen, 2019, 19:17:38
Zájem mladých, krásných, štíhlých děvčat v Asii o mou osobu je enormní, naprosto obrovský, v ČR by si o mě jen tak nějaká coura kolo nepřela a tady se předbíhají ty nejkrásnější modelíny (tady je taková skoro každá) o mou pozornost.
3  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Re: Nejvhodnější země světa k životu. kdy: 02. Květen, 2019, 18:53:03
Nejsem nějak extra zkušený cestovatel, ani expat. Spoustu let žiju a pracuji v ČR, ale poslední dvě ženy mi daly zabrat, zaměstnavatel mě těžce vykořisťoval, takže je načase zvednout kotvy a užívat našetřených peněz v levných zemích. Dlouhodobý pobyt může být potíž, krátkodobé pobyty bez víz nebo s vízy jsou v pohodě, ale až na vyjímky (např. Indie) nemůžou přesáhnout dlouhodobé pobyty více než  devadesát dní, kolikrát je omezení strávené doby v určitém čase i po opakovaném vstupu přes hranice. Myšlenka je měnit pobyty podle platnosti víza (vstupu) v Jihovýchodní Asii, což je region poměrně přátelský, klidný, mírumilovný, s dobrým jídlem a nízkými cenami za jídlo a bydlení. Existují i možnosti bydlení s dlouhodobým pobytem v případě prokázání určité částky, poslední možnost je se v dané zemi oženit. Střední (např. Panama) a Jižní Ameriku (Ekvádor) bych viděl až jako třetí variantu, Afriku (,Etiopie) jako čtvrtou, Evropa je výhodná pro občany EU z pohledu dlouhodobých pobytů (Bulharsko, Portugalsko), levné země jsou ještě na Balkáně, ale to mě zatím moc neláká ani Kavkaz nebo blízký, střední východ. Destinace vybírám podle osobních doporučení a zahraničních webových stránek.
4  Makrobiotické diskuzní fórum / Povídání jen tak / Nejvhodnější země světa k životu. kdy: 02. Květen, 2019, 17:43:02
ROZCESTNÍK : 

BEZPEČNOST VE SVĚTĚ:
https://www.travelriskmap.com/#/planner/map/security

NOMAD LIST:
https://nomadlist.com/

Zjistěte si před cestou o každé zemi co nejvíce informací přiložím v budoucnu na ukázku několik příkladů.
Například VIETNAM:
https://wikitravel.org/en/Vietnam

Náboženství ve světě:
https://bigthink.com/strange-maps/world-map-of-religions

Je zcela evidentní, že Česká republika není vhodná k životu pro muže středního věku. Ceny nákladů neúměrně rostou, platový růst tomu neodpovídá, požadavky žen na muže se zvyšují ještě neúměrněji. Pokud jste muž středního věku a podařilo se Vám ukrýt část majetku před hamižnými ženami, je načase se podívat, kde levně žít a užívat spokojeně svých našetřených peněz. Budu to pro Vás zjišťovat, komunikovat s expaty a ověřovat na místě. V tuto chvíli prověřuji tyto destinace Indie, Nepál, Kambodža, Thajsko, Vietnam, Malajsie, Filipíny, Indonésie, Mexiko, Ekvádor, Panama, Etiopie, Peru, Bulharsku, Portugalsko, Albánie, Černá hora, Bosna a Hercegovina.
5  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 02. Květen, 2019, 12:04:37
Hehe, jsem v ......, pánové ráj na zemi, levno, každá žena je tady nádherná, štíhlá, slušná, krásná, ochotná, milují kluky z Evropy, Bože, jsem v ráji. Díky. Už nikdy, NIKDY nechci za těma mamlasovityma feministkama do Evropy, do ČR. .... forever. Zdá se, že není lepšího regionu pro nás z Evropy, než ...... Luxusní, nádherné miciny, které k nám z Evropy mají silnou náklonnost. Tisíce, desetitisíce přenádherných, štíhlých, krásných, mladých žen, které chtějí jen Vás, muže z Evropy. Našel jsem ráj na zemi, skvělá kuchyně, milí lidé, slabá ekonomika, výhodná pro náš majetek. Ženy které Vám dávají náklonost jako k hollywoodské hvězdě. Chlapci, já to tady sám nezvládnu obhospodařit. Vždy jen ...... má tolik lidí jako ČR, téměř. Jedno město. Ženy jsou tady tak naivní, důvěřivé a já nechci, abyste mi tady kazili morálku, proto ty tečky....Hledejte....
6  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 26. Duben, 2019, 17:40:13
ŽENA MUŽE PŘIKOVE DO OKOV A POTOM JAKO DRAVÝ PTÁK VYKLOVÁVÁ JEHO SRDCE.
7  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 22. Duben, 2019, 11:25:23
Uvědomme si jednu věc, ty "mrchy" jsou na nás méně emocionálně závislé, než my na nich, oni mají změny partnerů, nemyslím jenom fyzicky, ale celkově dané v genetickém kódu, asi jako saranče putuje za potravou a odchází z místa, kde to už sežralo, tak podobně to mají ony. Vysát finančně, psychicky, duševně, fyzicky a skočit zase na jiného hostitele, pořád dokola. A ještě se u toho tvářit, jak strašně trpí a jsou utiskované a nerovnoprávné. V podstatě na nás mají jednu jedinou páku a to je VAGÍNA, kdyby jí neměli, jsou pro nás bezcenné a vůbec bychom se o ně nezajímali. Přes jejich VAGÍNU nás ovládnou a posléze řídí přes naší dobrotivost, slušnost, ochotu, přes naše rytířství. Stvořitel udělal velkou chybu, že připustil jejich existenci a přinesl tak na zem jejich prostřednictvím utrpení, bolest, nenávist, zlobu. Proto je staré tradiční civilizace i kmeny držely zkrátka, uvědomovaly si, jaké nebezpečí se v nich nalézá. Už dva tisíce let staré texty hovoří o ženách jako o bytostech, které vedou k zániku společenství, k zániku světa. Které tak vysají svého hostitele, až ho zničí. Známe a víme kde v živočišné říši se používá výraz hostitel. Bohužel mladí a nejenom mladí muži jsou zaslepeni sexuální touhou, která je oslepuje, poté jsou vlákáni, omámeni, ovlivňováni, manipulováni, ovládnuti. Přijdou o svobodu mentální, fyzickou i finanční. Jen kvůli té jedné, jediné sexuální droze se vzdají své svobody, nezávislosti, síly a nechají se ničit a týrat. Ono historické zvolání: "Hanba mužům kterým žena vládne.", dnes znamená hanba všem civilizacím, kde žena vládne.
8  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 22. Duben, 2019, 11:00:40
Ideálem, pokud mít ženu, je pracovat například v Německu a vzít si ženu z rozvojové země s dobrou předmanželskou smlouvou.
9  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 22. Duben, 2019, 10:40:17
Optimálním doporučením je zůstat sám, být na ženách nezávislý. Pánové uklidit a uvařit si snad zvládnete sami a trochu toho sexu si užijete u porna nebo vypomůže kamarádka či náhodná, krátkodobá známost. Ženy si nepouštět k tělu, ovíjí se kolem muže jako had a čekají na příležitost.
10  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 22. Duben, 2019, 10:37:21
Navázat v současné době vztah například s českou ženou znamená velmi vysokou pravděpodobnost rozpadu takového vztahu během dalších 15 let, omezení vlivu na své potomky, navýšení plateb bývalé partnerce a v případě svatby riziko ztráty poloviny majetku v následujícím rozvodu. Doporučení je se neženit, případně mít dobrou předmanželskou smlouvu, ideálně nemít s českými ženami děti, tyto ženy chtějí od mužů především děti a peníze.
11  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 22. Duben, 2019, 10:30:55
Existují pouze dvě cesty, jak mít věrnou ženu, která bude ctít svého muže celý život. Stát se muslimem a pojmou za ženu muslimku (tato varianta je nejjistější) nebo si najít ženu v nějakých bývalých státech, republikách Sovětského svazu, Zakavkazska, středního východu (méně jistá cesta) a nejméně jistá cesta, ale ještě určitá pravděpodobnost existuje, najít si ženu na dálném východě, případně v Africe nebo chudých zemích Jižní Ameriky. To jsou regiony tradičnější, kde ženy muže ještě ctí a také případně, pokud takovou ženu budete živit, bude Vám náležitě vděčná.
12  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 22. Duben, 2019, 00:16:04
Ženy chtějí muže ovládnout, ochočit si je, udělat si z nich pejsky. Znásilnit naší duši, zotročit nás. Poznal jsem Vás desítky, jste všechny stejné, rozumíte jen síle a Vašemu strachu.
13  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Re: Ženy kdy: 24. Leden, 2019, 11:43:18
Kdo opouští potápějící se loď první? Krysy. Kdo opouští muže, když vážně onemocní nebo náhle zchudne nebo přijde o práci? Ženy. Ženy jsou krysy. Ženy rozumí jenom síle, moci, strachu o sebe a o své blaho. Proto fungovaly všechny civilizace, ženy se o sebe bez mužů bály. To už neplatí. Muži jim umožňili díky svým vynálezům nezávislost na ženách. A začal rozpad vztahů, rodin. Žena totiž, na rozdíl od muže, neumí pracovat s mocí. Muži měli moc věky věků, díky své síle a díky svému mozku. To se změnilo. Muži přestanou s ženama spát, počínat děti a žít s nimi. Nebude pro to už žádný důvod. Sobeckost, egoismus, panovačnost, diktatura, tyranie žen ve vztazích narůstá do neúnosných mezí.
14  Makrobiotické diskuzní fórum / Osobní deníčky / Ženy kdy: 07. Prosinec, 2018, 07:16:37
Co víme doposud o ženách:

Jsou to velmi tvrdé obchodnice mezilidských vztahů. Vždy kalkulují něco za něco. Dáme mu šanci? Je úspěšný, bohatý, krásný, silný, sebevědomý, rozhodný, galantní, pečující, vtipný, inteligentní, úspěšný, pozorný vůči mně,dělá co chci já? Láska? Nenechte se vysmát, je to obchod. Ve skutečnosti nás chcete zotročit, ovládnout a nakonec i duševně zabít. Neexistuje nic temnějšího, než je žena, nic co má blíže k vyvolávání skázy a ničení, než je žena. Spálíte vše na prach a po Vás už tráva neroste. Jste skázou světa, lidskosti a civilizace.
Stran: [1]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení