Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Makrobiotické diskuzní fórum / Srazy a seznamka / Seznámení kdy: 08. Duben, 2018, 20:41:04
Najde se nějaká spřízněná duše, která už nechce jít životem sama a zajímá se o zdravý životní styl. Makrobiotikou se zabývám dlouhodobě, prošel jsem mnoho kurzů a seminářů a i když je mi už padesát, říkají o mě, že na to nevypadám asi i zásluhou makrobiotiky. Protože nemám děti, uvítám i tuto možnost, ale není to podmínkou. Též se zabývám živou hudbou, ale vím, že budoucnost je v oblasti zdravého životního stylu. Jsem z K. Hory.
Těším se na odpověď
František
2  Makrobiotické diskuzní fórum / Makrobiotika / Úžasná propagace makrobiotiky pro všechny kdy: 07. Duben, 2018, 23:01:52
Propagace makrobiotiky
Je nás tak málo a je zvláštní, že propagace makrobiotiky je tak malá. Nikde jsem nenašel film všech filmů od Andrea Culková  -  Cukr blog  (Sugar Blues), to by přeci mělo být na titulní straně. O tom filmu jsou i zajímavé rozhovory. Určitě by to měl vidět každý člověk, nejen makrobiotik. Co by změna životního stylu lidstvu přinesla, lidé nemají ani tušení. Víme, že takové civilizace tu už byly, ta naše je před zhroucením, ale věřím, že máme ještě naději.

Film
https://www.youtube.com/watch?v=YcviRIg_GUg

reportáž
https://video.aktualne.cz/dvtv/cukr-je-droga-a-muze-zabijet-tvrdi-autorka-dokumentu/r~886d6eb4f80d11e490ae0025900fea04/

rozhlas - radiožurnál
http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/autorka-filmu-cukr-blog-varuje-o-skodlivosti-cukru-se-vedelo-uz-v-70-letech-presto-je-dnes-snad-v-98-potravin--1564161

reportář
https://www.youtube.com/watch?v=Oh5GrvO8I5Q
3  Makrobiotické diskuzní fórum / Srazy a seznamka / Hledám přítelkyni kdy: 13. Květen, 2013, 17:50:59
Najde se nějaká spřízněná duše, která už nechce jít životem sama, je pro rodinu a zajímá jí zdravý životní styl. Makrobiotikou se zabývám dlouhodobě, prošel jsem mnoho kurzů a seminářů a i když je mi už padesát, říkají o mě, že na to nevypadám asi i zásluhou makrobiotiky. Protože ještě nemám děti, uvítám i tuto možnost ale není to podmínkou. Též se profesionálně zabývám živou hudbou ale vím Grin,že budoucnost je v oblasti zdravého životního stylu.
Těším se na odpověď Fanda

frenk.novak@centrum.cz
Stran: [1]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení