Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 kdy: 26. Květen, 2018, 10:41:30 
Založil tomy - Poslední příspěvek od tomy
Flexibilní brigáda - asistence 26leté slečně na vozíku. Možno na 2-15 hodin denně, směny podle dohody, s možností přespání (dokonce i spolubydlení v případě vzájemné shody).

Pomoc se všemi aktivitami, s osobní hygienou, jídlem (mb vítána, má ráda natto:) a pitím, úklidem, procházky,...

Zaučím, ukážu. Odměna min. 100 Kč/hod. Více do zpráv.

Tomy

 22 
 kdy: 19. Květen, 2018, 18:47:20 
Založil katsrb - Poslední příspěvek od katsrb
Říjnový alternativní týden s makrobiotikou a osobním rozvojem

Datum
08/10/2018 - 15/10/2018

Místo konání
Calpe, Španělsko

Zveme vás na první alternativní týden s přirozenou stravou a s hodinami skupinové práce na osobním rozvoji v nádherném prostředí středomořského pobřeží. Více informací o nás najdete na http://www.incorporeveritas.com.

Ubytování

Týdenní pobyt (8 dní, 7 nocí) v přímořském městečku Calpe. Ubytování ve vile s dvojlůžkovými ložnicemi, s bazénem a s venkovním posezením. K dispozici jsou dva obývací prostory s jídelnou, dvě kuchyně, tři koupelny, terasa, pračka, wifi.

Strava

Celý týden si budeme vlastními silami připravovat stravu, která bude téměř 100% veganská, s výjimkou některého dne, kdy využijeme přímořského klimatu a zařadíme rybu a mořské plody. Připravený jídelníček je také vhodný pro celiaky. Zaručujeme vám, že hlady trpět nebudete a navíc vaše tělo se díky rostlinné stravě pročistí a vyživí.

Program

Program sestává z praktických a teoretických hodin vaření, z každodenních hodin skupinové práce na osobním rozvoji a z jednoho výletu po okolí. Ve volném čase je možnost docházet na nedalekou pláž la Fustera.

Cena pobytu

12 800 Kč

V ceně je zahrnuto: Ubytování, plná penze, program (praktické a teoretické hodiny přirozené stravy, osobní rozvoj, jeden výlet po okolí), případný transfer z letiště / nádraží / autobusové zastávky (Alicante, Valencie, Benidorm, Calpe), předběžná konzultace, dvě online sezení Gestalt terapie, dvě online konzultace makrobiotického stravování.

Vaše rezervace bude potvrzena po zaplacení zálohy 4 000 Kč. Prosíme vyplňte rezervační formulář na konci této stránky, nebo nám napište na info@incorporeveritas.com.

Doprava

Doprava z vašeho bydliště do Španělska je na vaše náklady. Doporučujeme vám co nejdříve zaknihovat váš let.

V pondělí létají přímé lety společnosti Smartwings z Prahy do Valencie, nebo společnosti Ryanair z Krakova do Alicante.

Další možnost je letět se společností Vueling z Prahy do Barcelony a odtamtud vlakem do Valencie (cesta vlakem trvá 3 hodiny, poslední vlak odjíždí z nádraží Sants v 18:00). Neváhejte se na nás obrátit s otázkami ohledně dopravy, poradíme vám.

Pokud máte v plánu si pobyt ve Španělsku prodloužit před nebo po našem alternativním týdnu, napište nám a my vám poradíme, případně vám pomůžeme najít ubytování kdekoliv ve Španělsku.

Podnebí

Zatímco u nás v říjnu pomalu začíná zima, v jižněji položených částech Španělska teprve pomalu končí léto. Ve středomořské oblasti Costa Blanca je říjen měsíc, kdy si člověk oddechne po parném létě a naplno využívá příjemné teploty moře a relativní klid končící sezóny. Dny jsou slunečné a dlouhé, doznívající parné léto je pořád ještě znát. Občasné deště jsou příjemným zpestřením a obvykle netrvají dlouho.

Jak se zabalit na cestu?

Večery můžou být svěžejší, proto vám doporučujeme sebou zabalit aspoň jeden svetr nebo mikinu, dlouhé kalhoty z lehčího materiálu a aspoň jeden pár botasek na chůzi v přírodním prostředí. Nezapomeňte na pokrývku hlavy a na sluneční brýle. Oblečení si budete moct vyprat, ve vile je pračka a venkovní sušák na prádlo.

Na usnadnění balení vám na místě poskytneme repelenty, opalovací krémy, knihy na čtení, ručníky, sprchové gely a mýdla a lékárničku s nejnutnějším vybavením. Pokud na místě zjistíte, že vám něco chybí, v rámci možnosti vám to buďto zapůjčíme, nebo vás dopravíme do supermarketu. Calpe je v turisty oblíbené oblasti a je tady k dostání prakticky cokoliv.

 23 
 kdy: 14. Květen, 2018, 14:28:08 
Založil karlsdóttir - Poslední příspěvek od berinda
Mám vypozorováno, že pokud třeba 2 dny po sobě naVEČER sním třeba dort, sladkost, banány...., tak se PŘEMNOŽÍ breberky ve střevech a je problém na slizici:-(  Za 3 dny se to zase spraví SAMO, pokud to nedostane opět NAŽRAT:-)
ROKY už problém s mykózami nemám. Vše je o harmonii střevního mikrobiomu a toho, čím ho krmíme. Hezky objasňuje Margit Slimáková aj.
Podotýkám, že jsem s MB začala před 9 lety, strykně asi 3 roky, poté si beru z každého výživového směru to, co mi vyhovuje (MB to skutečně není, ale pro začátek a nastartování dobrý:-)

 24 
 kdy: 08. Duben, 2018, 20:41:04 
Založil Fanda - Poslední příspěvek od Fanda
Najde se nějaká spřízněná duše, která už nechce jít životem sama a zajímá se o zdravý životní styl. Makrobiotikou se zabývám dlouhodobě, prošel jsem mnoho kurzů a seminářů a i když je mi už padesát, říkají o mě, že na to nevypadám asi i zásluhou makrobiotiky. Protože nemám děti, uvítám i tuto možnost, ale není to podmínkou. Též se zabývám živou hudbou, ale vím, že budoucnost je v oblasti zdravého životního stylu. Jsem z K. Hory.
Těším se na odpověď
František

 25 
 kdy: 08. Duben, 2018, 17:24:58 
Založil pauli - Poslední příspěvek od El
Tak na to jsem se nedívala  Wink  Já spíš když vidím bílou bio bavlnu nebo černou , tak je mi jasný, že na tom u nic přírodního nezbylo :-D

 26 
 kdy: 07. Duben, 2018, 23:01:52 
Založil Fanda - Poslední příspěvek od Fanda
Propagace makrobiotiky
Je nás tak málo a je zvláštní, že propagace makrobiotiky je tak malá. Nikde jsem nenašel film všech filmů od Andrea Culková  -  Cukr blog  (Sugar Blues), to by přeci mělo být na titulní straně. O tom filmu jsou i zajímavé rozhovory. Určitě by to měl vidět každý člověk, nejen makrobiotik. Co by změna životního stylu lidstvu přinesla, lidé nemají ani tušení. Víme, že takové civilizace tu už byly, ta naše je před zhroucením, ale věřím, že máme ještě naději.

Film
https://www.youtube.com/watch?v=YcviRIg_GUg

reportáž
https://video.aktualne.cz/dvtv/cukr-je-droga-a-muze-zabijet-tvrdi-autorka-dokumentu/r~886d6eb4f80d11e490ae0025900fea04/

rozhlas - radiožurnál
http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/autorka-filmu-cukr-blog-varuje-o-skodlivosti-cukru-se-vedelo-uz-v-70-letech-presto-je-dnes-snad-v-98-potravin--1564161

reportář
https://www.youtube.com/watch?v=Oh5GrvO8I5Q

 27 
 kdy: 04. Duben, 2018, 08:48:48 
Založil pauli - Poslední příspěvek od neon
Nebo tomu, že vysadí stromy za každé nakoupené oblečení.

No.. já se zeptal třeba už jen proto, že člověk co to sem dal, tak je majitel toho webu, ale tváří se, že není, aby tady dal odkaz.. tak jsem jen tak rýpnul, jestli bude odpovídat a sám řekne, jestli tomu věří Wink

 28 
 kdy: 03. Duben, 2018, 12:14:12 
Založil pauli - Poslední příspěvek od El
neon - certifikátu ?


 29 
 kdy: 30. Březen, 2018, 12:35:57 
Založil pauli - Poslední příspěvek od neon
A čemu mám věřit, nevěřit?

 30 
 kdy: 30. Březen, 2018, 01:03:38 
Založil pauli - Poslední příspěvek od koudelacek
Ahojte
nakupovali jste někdo na www.treefactory.cz? Věříte tomu?

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení