Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 kdy: 11. Květen, 2019, 19:36:31 
Založil neon - Poslední příspěvek od sahaw
jaké jsou tvé výdaje / příjmy?
Přijmy  ročně přibližně 29990 Kč a výdaje v penězích 29900 Kč. Snažím se žít legálně a nevydělat si víc jak 30 000 Kč ročně. Lidi se radují, že se zvedá minimální mzda, ale u lídí jako já to obnáší problémy v tom, že se zvedá i zdravotní pojíštění a to má za následek, že se musí už platit 1803 Kč měsíčně. Tak je to už 21640Kč ročně.

Mám vyšší výdaje, ale díky barteru neboli výměně nepotřebuji víc peněz.

 22 
 kdy: 11. Květen, 2019, 19:26:15 
Založil neon - Poslední příspěvek od neon
Skvělé, díky!

A hned to teda vybízí k otázce - jaké jsou tvé výdaje / příjmy?

 23 
 kdy: 11. Květen, 2019, 19:22:41 
Založil neon - Poslední příspěvek od sahaw
Jak vypadá tvůj typický den?
Vstávám přbližně v 6-7 hodin.Převlíknu se a vyčistím zuby. Podívám se na facebook, fórum a email. Pak odklikám jednu hru. To zabere asi 30-45 minut celkem. Potom jdu otevřít slepicim a kouknout na králíka.   Pak přemýšlím co budu dělat. Na co mám náladu pokud tedy nemám termín něco udělat jako podívat se do včel atd.  Začnu třeba dělat řízky nebo dělat záhony. Dělám si mezi tím pauzy podle jak se cítím. V tu dobu se dívám na facebook, fórum a email a odklikám jednu hru. Celý den pravidelně piju vodu. Jak den utíká, tak asi v 16:00 dám vařit jídlo. Trvá to cca 90 minut. V 18 hodin mám padla, tak jdu na  facebook, fórum a email a odklikám jednu hru. A koukám, na nějaký seriíl. Mezitím jím.  Umyju se.A pak čekám až se mi chce usnout. To je 20-23h. Podle toho jak jsem unavenej. Některé dny cestuji, ale snažím se to zminimalizovat na minimum.

 24 
 kdy: 11. Květen, 2019, 19:07:38 
Založil neon - Poslední příspěvek od neon
Sahawa jsem potkal před mnoha léty na tomto fóru, ještě když bylo plné života (a fórum již plné života není, já mám pocit, že jsem taky vyprahlý... ale Sahaw jede pořád vesele dál).

Moc mě zajímá, jak vlastně po letech žije, protože jsem to vlastně nikdy pořádně nepochopil - z rozhovorů jsem nabyl dojmu, že žije z 2000 Kč měsíčně, jí vařenou celozrnou pšenici, fazole a zeleninu a je mu fajn v nějaké unibuňce v polích/loukách Smiley

Tak namísto, abych ho zpovídal na messengeru, jako tomu občas dělám, tak jsem se rozhodl přenést diskuzi zde.


Vašku, tak začal bych třeba pozvolna, ať si to hned všechno neřeknem a můžem diskutovat navíckrát...

Jak vypadá tvůj typický den?

 25 
 kdy: 04. Květen, 2019, 14:04:28 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Narazil jsem v Asii na jednu uštěpačnou, prostořekou, sarkastickou Asiatku, které si ze mě nesedla na zadek, držela si mě od těla a měla mě tak trochu na háku, ale komunikovala se mnou. Moje otázka byla, žila jsi v Evropě, její odpověď ano.

 26 
 kdy: 02. Květen, 2019, 19:17:38 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Zájem mladých, krásných, štíhlých děvčat v Asii o mou osobu je enormní, naprosto obrovský, v ČR by si o mě jen tak nějaká coura kolo nepřela a tady se předbíhají ty nejkrásnější modelíny (tady je taková skoro každá) o mou pozornost.

 27 
 kdy: 02. Květen, 2019, 18:53:03 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Nejsem nějak extra zkušený cestovatel, ani expat. Spoustu let žiju a pracuji v ČR, ale poslední dvě ženy mi daly zabrat, zaměstnavatel mě těžce vykořisťoval, takže je načase zvednout kotvy a užívat našetřených peněz v levných zemích. Dlouhodobý pobyt může být potíž, krátkodobé pobyty bez víz nebo s vízy jsou v pohodě, ale až na vyjímky (např. Indie) nemůžou přesáhnout dlouhodobé pobyty více než  devadesát dní, kolikrát je omezení strávené doby v určitém čase i po opakovaném vstupu přes hranice. Myšlenka je měnit pobyty podle platnosti víza (vstupu) v Jihovýchodní Asii, což je region poměrně přátelský, klidný, mírumilovný, s dobrým jídlem a nízkými cenami za jídlo a bydlení. Existují i možnosti bydlení s dlouhodobým pobytem v případě prokázání určité částky, poslední možnost je se v dané zemi oženit. Střední (např. Panama) a Jižní Ameriku (Ekvádor) bych viděl až jako třetí variantu, Afriku (,Etiopie) jako čtvrtou, Evropa je výhodná pro občany EU z pohledu dlouhodobých pobytů (Bulharsko, Portugalsko), levné země jsou ještě na Balkáně, ale to mě zatím moc neláká ani Kavkaz nebo blízký, střední východ. Destinace vybírám podle osobních doporučení a zahraničních webových stránek.

 28 
 kdy: 02. Květen, 2019, 17:43:02 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
ROZCESTNÍK : 

BEZPEČNOST VE SVĚTĚ:
https://www.travelriskmap.com/#/planner/map/security

NOMAD LIST:
https://nomadlist.com/

Zjistěte si před cestou o každé zemi co nejvíce informací přiložím v budoucnu na ukázku několik příkladů.
Například VIETNAM:
https://wikitravel.org/en/Vietnam

Je zcela evidentní, že Česká republika není vhodná k životu pro muže středního věku. Ceny nákladů neúměrně rostou, platový růst tomu neodpovídá, požadavky žen na muže se zvyšují ještě neúměrněji. Pokud jste muž středního věku a podařilo se Vám ukrýt část majetku před hamižnými ženami, je načase se podívat, kde levně žít a užívat spokojeně svých našetřených peněz. Budu to pro Vás zjišťovat, komunikovat s expaty a ověřovat na místě. V tuto chvíli prověřuji tyto destinace Indie, Nepál, Kambodža, Thajsko, Vietnam, Malajsie, Filipíny, Indonésie, Mexiko, Ekvádor, Panama, Etiopie, Peru, Bulharsku, Portugalsko, Albánie, Černá hora, Bosna a Hercegovina.

 29 
 kdy: 02. Květen, 2019, 12:04:37 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Hehe, jsem v ......, pánové ráj na zemi, levno, každá žena je tady nádherná, štíhlá, slušná, krásná, ochotná, milují kluky z Evropy, Bože, jsem v ráji. Díky. Už nikdy, NIKDY nechci za těma mamlasovityma feministkama do Evropy, do ČR. .... forever. Zdá se, že není lepšího regionu pro nás z Evropy, než ...... Luxusní, nádherné miciny, které k nám z Evropy mají silnou náklonnost. Tisíce, desetitisíce přenádherných, štíhlých, krásných, mladých žen, které chtějí jen Vás, muže z Evropy. Našel jsem ráj na zemi, skvělá kuchyně, milí lidé, slabá ekonomika, výhodná pro náš majetek. Ženy které Vám dávají náklonost jako k hollywoodské hvězdě. Chlapci, já to tady sám nezvládnu obhospodařit. Vždy jen ...... má tolik lidí jako ČR, téměř. Jedno město. Ženy jsou tady tak naivní, důvěřivé a já nechci, abyste mi tady kazili morálku, proto ty tečky....Hledejte....

 30 
 kdy: 26. Duben, 2019, 17:40:13 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
ŽENA MUŽE PŘIKOVE DO OKOV A POTOM JAKO DRAVÝ PTÁK VYKLOVÁVÁ JEHO SRDCE.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení