Stran: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 kdy: 02. Květen, 2019, 17:43:02 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
ROZCESTNÍK : 

BEZPEČNOST VE SVĚTĚ:
https://www.travelriskmap.com/#/planner/map/security

NOMAD LIST:
https://nomadlist.com/

Zjistěte si před cestou o každé zemi co nejvíce informací přiložím v budoucnu na ukázku několik příkladů.
Například VIETNAM:
https://wikitravel.org/en/Vietnam

Náboženství ve světě:
https://bigthink.com/strange-maps/world-map-of-religions

Je zcela evidentní, že Česká republika není vhodná k životu pro muže středního věku. Ceny nákladů neúměrně rostou, platový růst tomu neodpovídá, požadavky žen na muže se zvyšují ještě neúměrněji. Pokud jste muž středního věku a podařilo se Vám ukrýt část majetku před hamižnými ženami, je načase se podívat, kde levně žít a užívat spokojeně svých našetřených peněz. Budu to pro Vás zjišťovat, komunikovat s expaty a ověřovat na místě. V tuto chvíli prověřuji tyto destinace Indie, Nepál, Kambodža, Thajsko, Vietnam, Malajsie, Filipíny, Indonésie, Mexiko, Ekvádor, Panama, Etiopie, Peru, Bulharsku, Portugalsko, Albánie, Černá hora, Bosna a Hercegovina.

 92 
 kdy: 02. Květen, 2019, 12:04:37 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Hehe, jsem v ......, pánové ráj na zemi, levno, každá žena je tady nádherná, štíhlá, slušná, krásná, ochotná, milují kluky z Evropy, Bože, jsem v ráji. Díky. Už nikdy, NIKDY nechci za těma mamlasovityma feministkama do Evropy, do ČR. .... forever. Zdá se, že není lepšího regionu pro nás z Evropy, než ...... Luxusní, nádherné miciny, které k nám z Evropy mají silnou náklonnost. Tisíce, desetitisíce přenádherných, štíhlých, krásných, mladých žen, které chtějí jen Vás, muže z Evropy. Našel jsem ráj na zemi, skvělá kuchyně, milí lidé, slabá ekonomika, výhodná pro náš majetek. Ženy které Vám dávají náklonost jako k hollywoodské hvězdě. Chlapci, já to tady sám nezvládnu obhospodařit. Vždy jen ...... má tolik lidí jako ČR, téměř. Jedno město. Ženy jsou tady tak naivní, důvěřivé a já nechci, abyste mi tady kazili morálku, proto ty tečky....Hledejte....

 93 
 kdy: 26. Duben, 2019, 17:40:13 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
ŽENA MUŽE PŘIKOVE DO OKOV A POTOM JAKO DRAVÝ PTÁK VYKLOVÁVÁ JEHO SRDCE.

 94 
 kdy: 24. Duben, 2019, 14:46:40 
Založil Radek - Poslední příspěvek od PetraSlunce
Radku, děkuji, můžeš mi info poslat na petraslunce@seznam.cz
Děkuji Petra

 95 
 kdy: 22. Duben, 2019, 11:25:23 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Uvědomme si jednu věc, ty "mrchy" jsou na nás méně emocionálně závislé, než my na nich, oni mají změny partnerů, nemyslím jenom fyzicky, ale celkově dané v genetickém kódu, asi jako saranče putuje za potravou a odchází z místa, kde to už sežralo, tak podobně to mají ony. Vysát finančně, psychicky, duševně, fyzicky a skočit zase na jiného hostitele, pořád dokola. A ještě se u toho tvářit, jak strašně trpí a jsou utiskované a nerovnoprávné. V podstatě na nás mají jednu jedinou páku a to je VAGÍNA, kdyby jí neměli, jsou pro nás bezcenné a vůbec bychom se o ně nezajímali. Přes jejich VAGÍNU nás ovládnou a posléze řídí přes naší dobrotivost, slušnost, ochotu, přes naše rytířství. Stvořitel udělal velkou chybu, že připustil jejich existenci a přinesl tak na zem jejich prostřednictvím utrpení, bolest, nenávist, zlobu. Proto je staré tradiční civilizace i kmeny držely zkrátka, uvědomovaly si, jaké nebezpečí se v nich nalézá. Už dva tisíce let staré texty hovoří o ženách jako o bytostech, které vedou k zániku společenství, k zániku světa. Které tak vysají svého hostitele, až ho zničí. Známe a víme kde v živočišné říši se používá výraz hostitel. Bohužel mladí a nejenom mladí muži jsou zaslepeni sexuální touhou, která je oslepuje, poté jsou vlákáni, omámeni, ovlivňováni, manipulováni, ovládnuti. Přijdou o svobodu mentální, fyzickou i finanční. Jen kvůli té jedné, jediné sexuální droze se vzdají své svobody, nezávislosti, síly a nechají se ničit a týrat. Ono historické zvolání: "Hanba mužům kterým žena vládne.", dnes znamená hanba všem civilizacím, kde žena vládne.

 96 
 kdy: 22. Duben, 2019, 11:00:40 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Ideálem, pokud mít ženu, je pracovat například v Německu a vzít si ženu z rozvojové země s dobrou předmanželskou smlouvou.

 97 
 kdy: 22. Duben, 2019, 10:40:17 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Optimálním doporučením je zůstat sám, být na ženách nezávislý. Pánové uklidit a uvařit si snad zvládnete sami a trochu toho sexu si užijete u porna nebo vypomůže kamarádka či náhodná, krátkodobá známost. Ženy si nepouštět k tělu, ovíjí se kolem muže jako had a čekají na příležitost.

 98 
 kdy: 22. Duben, 2019, 10:37:21 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Navázat v současné době vztah například s českou ženou znamená velmi vysokou pravděpodobnost rozpadu takového vztahu během dalších 15 let, omezení vlivu na své potomky, navýšení plateb bývalé partnerce a v případě svatby riziko ztráty poloviny majetku v následujícím rozvodu. Doporučení je se neženit, případně mít dobrou předmanželskou smlouvu, ideálně nemít s českými ženami děti, tyto ženy chtějí od mužů především děti a peníze.

 99 
 kdy: 22. Duben, 2019, 10:30:55 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Existují pouze dvě cesty, jak mít věrnou ženu, která bude ctít svého muže celý život. Stát se muslimem a pojmou za ženu muslimku (tato varianta je nejjistější) nebo si najít ženu v nějakých bývalých státech, republikách Sovětského svazu, Zakavkazska, středního východu (méně jistá cesta) a nejméně jistá cesta, ale ještě určitá pravděpodobnost existuje, najít si ženu na dálném východě, případně v Africe nebo chudých zemích Jižní Ameriky. To jsou regiony tradičnější, kde ženy muže ještě ctí a také případně, pokud takovou ženu budete živit, bude Vám náležitě vděčná.

 100 
 kdy: 22. Duben, 2019, 00:16:04 
Založil Pravda - Poslední příspěvek od Pravda
Ženy chtějí muže ovládnout, ochočit si je, udělat si z nich pejsky. Znásilnit naší duši, zotročit nás. Poznal jsem Vás desítky, jste všechny stejné, rozumíte jen síle a Vašemu strachu.

Stran: 1 ... 8 9 [10]


Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení